Açıklama

Üniversitede, psikoloji bölümü 2. sınıfta okuyan genç Aylin; geceleri internet üzerinden insanlara terapi sağlayarak, kendisine de pratik yapmaktadır. Bir gece onu Cavit Demir adında tuhaf bir adam arar. Cavit; 7 yaşındaki kanser hastası oğlunun ölümüne sebep olmuştur ve bu yüzden bunalımdadır.

Aylin Cavit’i bilgileri doğrultusunda telkin etmeye çalışırken, onu yanlış yönlendirir ve kafasına kendisini öldürme fikrini sokar. Tam onu vazgeçirmek için çabalarken internet bağlantısı kesilir ve Aylin’in ekranında Cavit’in kafasına dayadığı silahlı görüntüsü donup kalır.

Bunun üzerine Cavit’in ölüp ölmediğini öğrenmek isteyen Aylin, terapi sırasında aldığı bilgiler doğrultusunda internetten araştırmalar yapar ve sonunda Cavit’in Sapanca’daki dağ evine gitmeye karar verir.

Eve ulaştığında Cavit’in kendisini öldürmeye cesaret edemediğini gören Aylin rahatlasa da, onun bunu hala yapmaya kararlı olduğunu öğrenir. Cavit’i bu intihar düşüncesinden vazgeçirmeyi görev benimseyen Aylin, o evde kaldıkça Cavit’in geçmişi hakkındaki gerçeklerin daha farklı olduğunu anlar ve işler iyice karmaşık bir hal alır. Çünkü uzun zamandır ilk defa biriyle iletişim kuran bu tuhaf adamın, Aylin’i göndermeye hiç niyeti yoktur…

Künye

Yönetmen Mert Dikmen
Senaryo Mert Dikmen
Yapımcı Serhat Çelebi
Müzik Metin Özülkü
Görüntü Yönetmeni Alican Akgün
Vizyona Giriş Tarihi 24 Şubat 2017
Tür Gerilim,Psikolojik
Ülke TÜRKİYE

Oynayanlar

Murat Yatman Cavit
Salih Bademci Genç
Pınar Bibin Aylin

Ekip

Yapımcı Ömer Sinir (Uygulayıcı Yapımcı)
Kurgu Alican Akgün (Kurgu)
Yönetmen Ekibi Hasan Görkem Abasız (Yönetmen Yardımcısı)
Işık Ekibi Sadettin Öztürk (Işık Şefi)
Ses Ekibi Emir Buğra Kazak (Ses Tasarım)
Efektler Tansu Ergene (Görsel Efektler)
Müzik ekibi Yekta Tez (Müzik Ekibi)

Firmalar

MC Film Dağıtımcı

Fragmanlar

Fragman 1
Fragman 2

Video ve Fotoğraflar

1videolar 10fotoğraflar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir